menuankieta

6-latki do szkoły co o tym sądzisz ?

• Do wakacji: -2 dni
Niedziela, 2016-06-26
Imieniny:
Jana, Pauliny

Strona startowa

Jesteś tu: » Strona startowa

OGŁOSZENIE

Dyrektor Przedszkola Samorządowego Nr 2 w Pcimiu podaje do informacji, iż po zakończeniu rekrutacji wszystkie nowo zgłoszone dzieci do przedszkola na rok szkolny 2016/2017 zostały przyjęte.

W tym:

Lp.

Wiek

Liczba dzieci

1.

2,5 latki

4

2.

3 - latki

13

3.

4 - latek

1

Jedno dziecko znajdzie miejsce w przedszkolu od 1 stycznia 2017r z chwilą ukończenia 2,5 – lat.

Do oddziału Pcim – Krzywica przyjęto 2 nowych dzieci.

Deklarację o kontynuacji wychowania przedszkolnego złożyło 67 dzieci, na Krzywicy 11.

OGŁOSZENIE

Dyrekcja Przedszkola Samorządowego Nr 2 w Pcimiu podaje do informacji, iż dyżur wakacyjny dla dzieci uczęszczających do przedszkola odbędzie się:

1. W miesiącu lipcu w Punkcie Przedszkolnym Nr 2 w Stróży.

2. W miesiącu sierpniu w Przedszkolu Samorządowym Nr 1 w Pcimiu

Chętnych rodziców prosimy o wpisanie dziecka na listę w przedszkolu.

Witamy na stronie Przedszkola Samorządowego nr 2 w Pcimiu

"Bogusiówka"

Zakończenie Roku Szkolnego 2015/2016

Dziś 24 czerwca. Większość uczniów i nauczycieli oczekiwała na ten dzień przez ostatnie 10 miesięcy. Inaczej jest z nami. Jesteśmy szóstoklasistami i w tym wyjątkowym dniu żegnamy się z nasza szkołą. Wraz z nią opuszczamy także przyjaciół i nauczycieli, z którymi spędziliśmy wiele lat. Po podstawówce otwierają się przed nami nowe drzwi. Po raz pierwszy wybór wymarzonej szkoły należy do nas. Niektórzy zostaną w rodzinnym mieście, inni wyjadą rozpoczynając dorosłość.

Kartka z kalendarza 24-06-2016

Sponsorzy nagród w konkursie "Szkolnastrona Roku 2015"

Megamatma