menuankieta

6-latki do szkoły co o tym sądzisz ?

Sobota, 2016-04-30
Imieniny:
Balladyny, Lilli

Strona startowa

Jesteś tu: » Strona startowa

OGŁOSZENIE

Dyrektor Przedszkola Samorządowego Nr 2 w Pcimiu podaje do informacji, iż po zakończeniu rekrutacji wszystkie nowo zgłoszone dzieci do przedszkola na rok szkolny 2016/2017 zostały przyjęte.

W tym:

Lp.

Wiek

Liczba dzieci

1.

2,5 latki

4

2.

3 - latki

13

3.

4 - latek

1

Jedno dziecko znajdzie miejsce w przedszkolu od 1 stycznia 2017r z chwilą ukończenia 2,5 – lat.

Do oddziału Pcim – Krzywica przyjęto 2 nowych dzieci.

Deklarację o kontynuacji wychowania przedszkolnego złożyło 67 dzieci, na Krzywicy 11.

OGŁOSZENIE

Dyrekcja Przedszkola Samorządowego Nr 2 w Pcimiu podaje do informacji, iż dyżur wakacyjny dla dzieci uczęszczających do przedszkola odbędzie się:

1. W miesiącu lipcu w Punkcie Przedszkolnym Nr 2 w Stróży.

2. W miesiącu sierpniu w Przedszkolu Samorządowym Nr 1 w Pcimiu

Chętnych rodziców prosimy o wpisanie dziecka na listę w przedszkolu.

Witamy na stronie Przedszkola Samorządowego nr 2 w Pcimiu

"Bogusiówka"

Międzynarodowy Dzień Tańca

Taniec współczesny, nowoczesny, towarzyski, ludowy, tradycyjny – dziś każdy styl taneczny obchodzi swoje święto! A my z tej okazji przedstawiamy Wam naszą Koleżankę – Tancerkę, Oliwkę Niepsujewicz ze Szkoły Tańca „Athina”. Ta skromna i niezwykle pracowita dziewczyna wchodząc na parkiet sprawia, że nie daje się od niej oderwać wzroku. W wieku 13 lat osiągnęła już klasę B, a z okazji dzisiejszego święta zgodziła się udzielić nam wywiadu.

Kartka z kalendarza 29-04-2016

Sponsorzy nagród w konkursie "Szkolnastrona Roku 2015"

Megamatma